Webáruházunkban sütiket használunk a tartalmak és hirdetések személyre szabásához, közösségi funkciók biztosításához, valamint weboldalforgalmunk elemzéséhez. Ezenkívül közösségi média-, hirdető- és elemező partnereinkkel megosztjuk a weboldalhasználatra vonatkozó adataidat, akik kombinálhatják az adatokat más olyan adatokkal, amelyeket te adtál meg számukra vagy az általad használt más szolgáltatásokból gyűjtöttek.

6.490 Ft

NMBR 9

6.490 Ft
Webáruház készlet: Raktáron
Átlagos értékelés: (2)

Vélemények

4.00
2 értékelés
(1)
(0)
(1)
(0)
(0)
Értékeld a játékot!
2022. 06. 02.
Igazolt vásárlás
Kevésbé ragadott el, mint vártuk. Kétszemélyes játékra alkalmas, könnyen gyorsan megtanulható, de nem túl élvezetes a játékmenet. Van pár egyértelmű megoldás - összepasszoló elemek, amiket 2 játék után szinte kivétel nélkül ugyanúgy használ fel a játékos, mert annyira adja magát, de van olyan is - például 0, aminek semmi értelme a játékban, csak szándékosan rontja az esélyeidet, hogy jó eredményt, sikerélményt érj el.
2017. 12. 04.
Új kedvenc

Az első kellemes meglepetés akkor ért, amikor a szabályait értelmezve világossá vált, hogy ez nem Tetrisz, ez annál sokkal több és jobb. A Tetriszhez kell egy kis logika, de inkább reflexek kellenek. Ehhez nem kell reflex, csak logika és egy csepp szerencse.

Minden játékosnak két garnitúra számkészletet kell - a lerakási szabályokat betartva - minél magasabb és értékesebb helyeket elfoglalva egymásra építeni. Mindenki a saját építményét növeszti, ezért nincs egymás közti interakció. Minden körben mindenkinek ugyanazt a formát kell felhasználnia, ezek sorrendjét összekevert kártyalapok mutatják.
Az alakzatok számokra hasonlítanak, de felülnézetben négyzetrácson elhelyezkedő szabályos négyzetekből állnak.

Három egyszerű szabályt betartva kell építkezni:
- Ha nem a legalsó szintre építünk, akkor a lerakott alakzat minden négyzete alatt lennie kell az alatta lévő szinten négyzetnek.
- A lerakott új elem által letakart négyzetek legalább két alakzathoz kell tartozzanak.
- Minden szinten a lerakott számoknak összefüggő alakzatot kell alkotni.
Ezek a szabályok egyike sem bonyolult és játék közben könnyen értelmezhetők és alkalmazhatók.
Minden alakzat végső értékét a rajta lévő szám és a szint (ami nullától indul) szorzata adja.

A nehézséget és az izgalmak forrását az jelenti, hogy minden soron következő formánál el kell dönteni, hogy olyan helyre rakjuk-e le, ahol ér valamit, vagy inkább előkészítünk egy későbbi értékesebb lépést. Ha figyelembe vesszük, hogy még milyen alakzatok jöhetnek sorra és azokat hamar megkapjuk, akkor szép eredményeket érhetünk el.

Eddig öt játszmát játszottam vele. Mindegyik mutatott valami újabb apró taktikai lehetőséget és gyanítom, hogy fogok még többet találni.